fbpx

Tegevused


Vudila Mängumaa

Vudila on Eesti suurim kogupere mängumaa, kus tegevust jagub nii noortele kui vanadele. Aeg möödub siin kiirelt, seega varu terve päev ja naudi sajaga!

Eesti suurim väline veepark
See on nüüd selline veepark, millest lapsed öösel und näevad. 700m2 vett. See on nagu 10 kolmetoalist korterit suplemiseks. Siin on erineva sügavusega basseinialad koos voolava jõega. Mõeldud on igas vanuses veenautijale. Liumägi on kolmetasandiline, kust ei puudu ka kiire vooluga liutoru.

Torusaunad
Kui peaks juhtuma, et vaja on kuuma sauna, siis Vudilas ootab sind 2 suurt torusauna, kuhu mahub pere ja mõni tuttavgi lisaks. Hea tahtmise korral pressib sisse ka keskmise jalaväerühma.
Hommikul paneme tule alla ja päeval saavad juba kõik ise oma panuse anda, et saunas ikka leili jätkuks.
Broneerida ei ole vaja. Kes ees…see sees.

Batuudid
Kellele ei meeldiks hüpata, kui miski sulle vägevama põrke juurde annab? Vudilas aitab hüppevajadust rahuldada lisaks tavalistele hüppebatuutidele ka 2 maabatuuti ja mitu suurt õhkbatuuti, mis aitavad gravitatsiooni eirata ja pakuvad suurt rõõmu. Siin hüppavad ka vanemad ja tavaliselt ei ole nõus nad siis enam koju minema.

Sky-jump
See on hüppeabi 4.0, kus lisaks batuudipõrkele tõmbavad hüppajat kergelt üles ka kummidega traksid, mille külge ta turvaliselt kinnitatud on. Neid leiutisi on meil siin 4. Sky-jumpis ei pea sa kohe üldse muretsema, et hüpe vasakule või paremale kaldub, sest traksid ei lase ning sa saad keskenduda kõrguste saavutamisele. Tead, mis kõige lahedam on? See on parim koht, kus saltosid proovida.

Mängualad
Lisaks paljudele vahvatele väliatraktsioonidele on Vudilas palju tegevusi ka katuse all. Seal saab tegutseda, kui ilm pole parajasti kõige meeldivam.

Suur sisemine mängutuba
Bistroohoone teisel korrusel asub mänguala, mis on suur nagu Vudilas kombeks. Turnimine, pallimerega liumägi, minibowling, lauatennis, didicar, kõverpeeglid, käpiknukuteater ning palju muud käelist ja mängulist tegevust. Kahjuks on koroona ka, aga see on samuti üks populaarne mängulaud.
Sünnipäevi on siin toas mõnus pidada.
Omaette nurk on ka eriti pisikeste laste toitmiseks.

Elektrooniliste mängude maja
Siia on kokku toodud mängud neile, kellele meeldib läbi teleriekraani oma osavust proovida. Oodatud on kõik Xboxi ja Playstationi sõbrad, kes Vudilas jooksmisest ja hüppamisest korraks vaheldust soovivad. Tihti leiab siit ka Vudilaste vanemaid, kellele meeldib siin rahulikult tundide viisi aega sisustada.

Lounge mängusaal
2020. aastal avatud suur mänguruum, kus jällegi rõõmu nii lastele kui vanematele. Jääb mulje, et Vudilasse polegi midagi uut lisada, sest kõik maailma mängud on siin juba olemas, kuid siis me ikka leiame selliseid täiendusi nagu: erikujulised lauatenniselauad, õhuhoki, korvpall, palju elektroonilisi mänge sh Sega Rally, Dayton jm. Lisaks piljardilauad ning mugavad istumiskohad, kus mänguhoost taastuda.

Põrkeautod
Autodroomil liikuvate põrkeautodega sõitmiseks juhilubasid vaja ei ole, masinad on avariikindlad, sest nad põrkavad kokkupuutel üksteisest eemale!  Ja lõbu on garanteeritud. Tee päeva jooksul nii mitu sõitu kui tahad. Järjekorra puhul reguleeritakse sõidu pikkust, kuid saad oma sõpradega, tulevaste sõpradega või täiskasvanud saatjatega ringi rallida ja nende autosid aeg-ajalt müksata.  Nagu nimigi ütleb, siis nad põrkavad ja kindlustusseltsile helistama hakkama ei pea.

ATV-d
Tõeline adrenaliinitekitaja. Lihtsamalt öeldes on see tegevus, mis tekitab elevust, paneb südame kiiremini lööma ja julguse ka natuke proovile. Kiiver pähe ja rehvivirnadest ehitatud raja vahele neljarattalise mootorsõidukiga sõitu nautima. Vastavalt vanusele (alates 4. eluaastast) leiame sulle sobiva masina ja raja (3 raskusastet). See on lapsevanemate lemmikatraktsioon, sest ka siin ei jää nad lõbust ilma.

Vesirattad
Meie järvel on kahte sorti veesõidukeid. Kui aerupaat proovitud või jalad on tugevamad kui käed ja ei plaani neid hetkel järele aitama hakata, siis pedaalidega vesiratas on äge sõiduriist, mille kapteniks asuda.

Aerupaadid
Vaimselt rahustav, füüsiliselt mõnusalt aktiivne. Minge kogu perega kaunile Kaiavere järvele aerutama ja ümberkaudset loodust nautima.

Ronila
Vudila meeskonna ja arhitektide poolt välja mõeldud turnimisatraktsioon kahel tasandil. Ronila on 11m kõrge. Sõnu jääb väheks selle laheda asja iseloomustamiseks. Parem siis üldse rohkem mitte midagi öelda. Tulge ronima!

Vaatetorn
Meie renoveeritud vaatetorn annab hea võimaluse Vudila seikluste ründamise jaoks sõjaplaani pidada, kuna saad alast avara ülevaate. Lisaks Vudilale on ümbritsev loodus ilus ja torn on hea koht aja maha võtmiseks.

Seiklusrajad ja turnimine
Vudilas on rohkelt turnimist ning ka väiksemad tegelased ei pea jääma elamusteta. Üks madalseiklusrada asub grillmaja taga platsil ja teine rannas. Kellelgi ei jää märkamata ka Vudila “ämblik”, kus mööda võrku saab ronida nagu kiire Spiderman või unine tarantel.
Uue atraktsioonina on seal ka lahe takistusrada, mis ei takista positiivseid emotsioone. 

Tasakaaluliinid
Jaan Rooset keegi tunneb? Eesti parimaid slackline’i ehk tasakaaluliini proffe, kes alustas ka kunagi lindi peal lihtsalt tasakaalu hoidmisega.
Tasakaaluliin on kahe posti vahel elastne rihm, mis arendab tasakaalu ja kannatlikkust. Areng toimub juba minutitega ning tasakaalu pikem hoidmine pakub tõelise eduelamuse ning siis saab juba hakata õõtsuma üles-alla ning proovima kõndimist ühest otsast teise.

Discgolf
Siin saad kolme korviga rajal proovida tohutult populaarseks saanud spordiala, mis on lihtne ja meelelahutuslik. Lennuta ketas korvi ja tee seda võimalikult väheste visete arvuga ning pole absoluutselt oluline, kas su viskeliigutus on graatsiline või…teistsugune.

Välitrenažöörid
Trenni? Miks mitte. Meil on 10 õuemasinat. Siin võib Vudilase saatja ennast treenida näiteks eelseisvaks aerutamiseks või vesirattasõiduks järvel, kiikinguks, batuudil hüppamiseks või väsinud Vudilase õhtul voodisse tassimiseks. Kuid ühine sportlik vahepaus kogu perega on tõenäoliselt kõige õigem mõte.

Piknikuplatsid ja päikeseterrass
Igal Vudilasel tuleb hetk, kui vaja korraks puhata ja/või kõht täis süüa. Ilusa ilmaga looduses piknikule ei ole vastast ning päikeseterrass pakub mõnusa võimaluse istuda näoga päikese suunas ja lasta sellel ennast laadida. Mõlemad on mõnusad ühistegevused pere või muu seltskonnaga, kus väiksemad saavad oma mängumuljeid jagada. Sarnaseid kohti selleks on üle kogu Vudila territooriumi.

Rannavolle
Veel üks sportlik tegevus seltskonnale. Rannaliiv on sõbralik pind maandumiseks ja palli üle võrgu löömine on hasartitekitav meeskonnamäng. Väiksemad liikmed saavad mängu mängida ka viskamise ja püüdmisega.

Loomapere
Kõikide tegevuste vahel ära jäta külastamata meie uues asukohas toimetavat loomapere, kellele Vudilased saavad pai teha ja päevamuljeid jagada. Meil on parimad kuulajad: lambad, kitsed ja küülikud ning keegi ei saa sealt mööduda ilma alpakadele tere ütlemata..

Teatrietendused (pühapäeviti kell 13 ja 15)
Üks kultuurne tegevus kuulub ideaalse päeva juurde. Pühapäeviti saab grillmaja teatris vaadata lõbusaid ja õpetlikke lasteetendusi, kus alati on kohal meie (staar)maskott Vuta.

Kiiking (ettetellimisel gruppidele)
Kiiking on eestlaste leiutatud ala, kuna tavaline kiikumine muutus liiga igavaks. Sellel kiigul seisad jalgadega ja need seotakse kindlalt kiigu külge. Seejärel teed hoogu, kuni saad kiige üle võlli aetud. Kõlab hirmsalt? Tegelikult pärast esimest korda enam eriti ei ole. Kuidas aga muidu seda salapärast adrenaliini, millest rääkisime ATV tutvustuses, kätte saada.

Ahjaa, kiigud on erineva kõrgusega, sellepärast saabki sellel alal ka võistelda.

Uued seiklused Vudilas ootavad!

Vudila meeskonna ja arhitektide koostööna on valminud täiesti ainulaadne turnimisala – RONILA. Kahel tasapinnal ja kuni 10 meetri kõrgusel vetruv võrk paneb proovile ka kõige julgemad ronijad.
Uued motorajad ja täiesti tutikad väikelaste ATV-d ootavad Sind! Põnevust ning kiirust jätkub nii suurtele kui ka väikestele.
Täiendust on saanud meie isade lemmik – “Papa’s Lounge”, kus Sind ootavad ees piljard, lauatennis, mänguautomaadid, mugav istumisala ja palju muud.
Uue katte on saanud 1 ja 2 veeliumäe rajad, mis tagavad veelgi kiirema hoo ja vahvama kogemuse.

Loomapark
Meie loomapark on kolinud mängumaale lähemale, et lapsed saaksid mugavamalt lambaid, kitsesid, küülikuid ja alpakasid paitamas käia!

Uus majutus
Teguderohke päev Vudilas ei pea lõppema öise kojusõiduga. Puhka ennast välja Vudila vahvates majakestes! Laagrimajad, saunamaja ja Vuta pesad juba ootamas ning peremajad avatakse juulikuu jooksul!

Grill, kalapüük ja uued menüüd
Meie uue välialaga grillmaja ja forellipüüki saad külastada juba 21. maist ja püsib alates 5. juunist avatuna pärast mängumaa sulgemist kuni 22:00. Peale kella 18:00 saad sisse ka ilma piletita. Kokad on vastavalt teie soovidele ka uuendanud bistroo ning grillmaja menüüd.

Veel palju palju uut!

Lisaks leiad meilt uued riietuskabiinid, paar uut vesijalgrattast, ühe eriti laheda arendava liivakastis oleva mänguleti ja mitmeid muid vahvaid uuendusi, mida lihtsalt pead tulema ise avastama!
Vudilal on nii palju fänne, et kõikide ära mahutamiseks pidime juurde tegema lausa kolmanda parkla. Kõike seda, et leiaksid kiiremini ja mugavamalt endale parkimiskoha.

Sünnipäevade pidamine Vudilas

Vudila Mängumaa on kindlasti üks vahva koht sünnipäevade pidamiseks nii väikestele kui suurtele.

Kui oled otsustanud pidada sünnipäeva Vudilas suvehooajal piknikuvormis ja oma toidukorviga, siis ei ole broneering vajalik. Tulete Vudilasse ja valite endale selleks sobiva koha. Ühekordsed nõud palume endal kaasa võtta.

Laste sünnipäevalaua saad soovi korral broneerida piknikuplatsil veepargi läheduses, bistroos või teise korruse terrassil mängutoa läheduses. Laua broneerimisel on tasu 5€.
Kui tellite sünnipäeva lauale vaagna meie köögist, on laua broneerimine tasuta.
Vudila bistroo ja forellipüük pakuvad võimalust ka toitlustamiseks.
Vajadusel saab kohapeal kasutada vaase, kausse, kandikuid, morsikanne ja muid hea peo pidamiseks vajalikke nõusid 🙂

Laste  sünnipäevade pidamisel on võimalik soetada ka soodsam grupipilet.
Soodustust saab suure lapse (4-17 a.) piletilt  2€ ja sünnipäevalaps saab tasuta sissepääsu. Kõik teised piletiartiklid on üldise hinnakirja alusel.
Piletikassasse saate jätta külaliste nimekirja, mille alusel tagatakse neile sissepääs mängumaale.
Peo lõppedes palume peopaik koristada ning tekkinud prügi viia selleks ettenähtud kohta.

TUTVU VUDILA MÄNGUMAA ÜLDISE REEGLISTIKUGA.
Info, broneerimine : piret@vudila.ee, tel: 58224224
Toitlustuse ettetellimine: lauri@vudila.ee, tel: 5265452
NB! Toitlustuse tellimus esita vähemalt 2 päeva enne sünnipäeva pidamist.

Ettetellimisel vaagnad

 • Lihavaagen 1 kg – 10€
  Kananagitsad / viiner / kotletid / ketšup
 • Snäkivaagen 1 kg – 10€
  Friikartuli / bataadifriikad / sibularõngad / külm kaste
 • Dipivaagen 1 kg – 7.50€
  Porgand / varsseller / kurk / paprika / külm kaste

Vudila menüü

 • Friikartul – 2.5€
 • Friikartul viineriga – 3,5 / 4,5€
 • Friikartul nagitsatega – 3,5 / 4,5€
 • Bataadifriikad – 3,5€
 • Bataadifriikad viineritega – 4,5 / 5,5€
 • Bataadifriikad nagitsatega – 4,5 / 5,5€
 • Lasanje (külm kaste, toorsalat) – 5,5€
 • Vudila Burger (veiselihapihv, marineeritud kurk, juust, sibulaga majonees, tomatikaste) – 5€
 • Kanasalat (salatisegu, kanafilee, tomat, parmesan, külm kaste, tortilla krõps) – 5€
 • Fetajuustu salat (salatisegu, fetajuust, sibul, tomat, kurk, kreeka pähkel, oliiv, õlikaste) – 5€
 • Sealihašnitsel (lisand, koorekaste, toorsalat) – 6,5€
 • Kanašnitsel (lisand, koorekaste, toorsalat) – 6,5€
 • Hiinakas (nuudlid, köögiviljad, kanafilee) – 5,5€
 • Frikadellisupp – 3€
 • Seljanka hapukoorega – 3,5€
 • Kiluvõileib – 1€
 • Kartulisalat pokaalis – 2,9€
 • Sibularõngad (külm kaste) – 3,5€
 • Vudila Pelmeenid (külm kaste) – 5,5€
 • Kananagitsad (külm kaste) – 3,5€
 • Hommikusöök (praemuna, peekon, uba, vorst, hashbrown, tomat, kurk) – 6,5€
 • Kodune limonaad / Jäätee – 3€/l

Seikluslaager 2022

Eesti suurima kogupere mängumaana on Vudilas tegevusi lausa nii palju, et ühe päevaga ei jõua kõike toredat kogedagi. Selleks pakume lastele vanuses 7-12 eluaastat võimalust jääda Vudilasse lausa viieks päevaks ja seda meie Vudila Seikluslaagrite ridades.

5 päeva seiklusi ja tegevust
Seikluslaagris ei hakka kunagi igav. Laste päevad on täis erinevaid lõbusaid tegevusi, olgu õues päike või vihm. Nii saab laps ennast arendada erinevates töötubades, käia vahepeal hobusega sõitmas ja karaoket laulmas või kätt proovida erinevate spordialadega. Lisaks on võimalus kogeda kõiki Vudila atraktsioone.

Turvalisus ennekõige
Lastel hoiavad silma peal meie professionaalsed kasvatajad, kes kannavad hoolt kõigi lõbustuste ning turvalisuse eest. Gruppide suurus on maksimaalselt 22 last, tänu millele saavad lapsed kasvatajatelt pidevat tähelepanu.

Ööbimine vastvalminud laagrimajades
Seikluslaagri ööbimine toimub vastvalminud laagrimajades, mis paiknevad otse Vudila territooriumil. Igasse tuppa mahub 4 last, tagades rahuliku ööune kõigile.

Kuna seikluslaagrist osavõtjate arv on piiratud, siis registreeri ennast kohe.

Toimumisajad
26.06-30.06  (7-9 aastased)
03.07-07.07  (10-12 aastased)
10.07-14.07  (7-9 aastased) kohad täidetud
17.07-21.07  (10-12 aastased)
24.07-28.07  (7-9 aastased)
31.07-04.08  (10-12 aastased)

Laagrid algavad pühapäeviti kella 19.00-st kuni neljapäeval kell 16.00-ni.
Laagri toimumiskoht on Vudila Mängumaa territoorium. Palume lapsevanematel transpordi eest laagrisse ja tagasi hoolitseda ise.

Tasumine

Seikluslaagri osavõtutasu on 220€.
Hinna sisse kuuluvad hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, majutus ning Vudila Mängumaa kasutus koos kasvatajatega. Lapse registreerimiseks VAJUTA SIIA.
Registreerimisel saadame Sulle 50% ettemaksu arve. Broneering hakkab kehtima peale ettemaksuarve tasumist.
Laager toimub siis, kui registreerijaid on vähemalt 12 noort.

Tegevused seikluslaagris
Sportlikud tegevused: ujumine, võrkpall, pesapall, sulgpall, discgolf, maastikumängud, veeatraktsioonid jpm.
Loovus: meisterdamine, joonistamine, laulmine, näitlemine jpm.
Meelelahutus: hobusõidud, lauamängud, disko, viktoriinid, mälumängud, karaoke jpm.

TUTVU SEIKLUSLAAGRI KODUKORRAGA SIIT

Soovitused lapsevanematele:
1. Andke kindlasti teada laagri korraldajatele ja kasvatajatele lapse eripäradest ja allergiatest. Kõik vajaminevad ravimid saate anda kasvatajatele hoiule.
2. Pange lapsele kaasa piisav varu riideid, arvestades erinevaid tegevusi ja ilmastikuolusid. Tehke seda koos lapsega, et ka temal oleks sellest ülevaade.
3. Soovitame lapsele kaasa anda piisavas koguses taskuraha, mille saab vajaduse anda kasvatajatele hoiule. Lastele meeldib vahel kohapealt jäätist ja maiustusi osta.
4. Jätke koju kõik tahvelarvutid ja mängukonsoolid ning nautige värsket õhku ja sõprade seltskonda.

Kaasa panna kindlasti:
– hügieenitarbed (hambahari/pasta, pesemisvahendid)
– ujumisriided
– spordiriided (pikad ja lühikesed) ja spordijalanõud
– vihmakindlad riided ja jalanõud (kummikud)
– peakate
– võimaluse korral üks käterätt ujumiseks ja teine pesemiseks
– ööriided
– isiklik joogipudel

Vudila grupikülastused 2022

Vudila Mängumaa ootab kooli- ja lasteaiagruppe soodushinnaga alates 30. maist!

Pilet maksab 15 eurot, mis sisaldab kõikide atraktsioonide kasutamist terve päeva jooksul (välja arvatud saunad ja veepark).

Õpetajale ja bussijuhile on sissepääs tasuta.

Lisatasu eest pakume ka soodushinnaga toitlustust.
Vudila territooriumil on ka piknikuplatsid, kuhu saad tulla oma söögi- ja joogikorviga.

Tule ja korraldame Teile toreda päeva!
Registreerimine:
piret@vudila.ee, tel: 55 679 991

– Võrgumaailm

– ATV-d

– Batuudid

– Paadid

– Vesijalgrattad

– Takistusrada

– Sky-jump

– Maabatuudid

– Jalgpall

– Võrkpall

– Suur mängutuba

– Mänguautomaadid

– Põrkeautod

– Papa’s lounge

– ja palju muud