läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Sel pühapäeval Vudilas lasteetendus "Vuta läheb maratonile"

 

Vudila_32 (1)

Eeloleval pühapäeval (2. juunil) saad Vudila Grillmajas vaadata lasteetenduse "Vuta läheb maratonile" esmaesitlust.

Sel pühapäeval on Vudilas veidi pidulikum meeleolu, tähistame veepargi liumägede valmimist. Lisaks mängumaa atraktsioonidele pakume lastele lisategevusi. Suuri ja väikeseid on lõbustamas Vuta ja Vurr-Leen. Meisterdame, võistleme ja teeme muud põnevat, kohal on ka näomaalija.

Lisaks eelnevale saad kell 14.00 Vudila Grillimajas vaadata lasteetenduse "Vuta läheb maratonile" esmaesitlust.

Vudila mängumaa on avatud tavapärastel aegadel, kell 10.00-19.00. Piletite müük kohapeal lõpetatakse kell 18.00.

Basseinivesi on soojendatud, seega kui ilm ilus, saad mõnusalt sulistada ja uusi liumägesid katsetada.

Osta piletid onlinest - saad soodsamalt ja osaled loosis!

Kui oled meie mailinglistis kirjas, siis on sul ilmselt e-mailile juba mitu korda saabunud sooduskood, millega saad kuni 21. juuni pileteid osta eriti soodsa hinnaga.

Lastepilet 12 EUR ja täiskasvanu 5 EUR (tavahinnad vastavalt 15 EUR ja 10 EUR). Sooduskoodi kopeerid sooduskoodi lahtrisse ja voila, osta piletid eriti soodsa hinnaga!

Sooduspiletid kehtivad kuni 21. juuni 2013.

Lisaks. Kõik mai kuus onlines ostetud piletid (ükskõik, kas siis soodushinnaga või täishinnaga) osalevad suures loosis, kus oleme välja pannud eriti magusa auhinna - perepääse Vudilasse piiramatu arvu külastustega kuni 2013 aasta lõpuni.

Pääsmega saab korraga sisse 2 vanemat+2 vanavanemat+peres olevad lapsed. Sellega saad külastada suvist mängumaad kasvõi iga päev, samuti pääsed sellega detsembri kuus Vudila jõulumaale. Loosimine toimub 1 juuni ja osalevad kõik, kes selleks ajaks on ostnud onlinest pileti.

Vudila pileteid saad osta siit!

E-pileti saad salvestada või printida kohe peale ostu sooritamist, samuti saadetakse see e-mailile (seega ole maili aadressi sisestamisel korrektne!)

Kohtumisteni Vudilas!

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail