läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Tunne end Vudilas turvaliselt

 

IMG_9865

Vudilasse tulles käib ilmselt paljude lapsevanemate peast läbi mõte, kuidas ja kas on tagatud tema lapse turvalisus vahvate atraktsioonide peal. Räägime sellest lähemalt.

Omalt poolt oleme turvalisuse tagamiseks teinud kõik. Õnnetusjuhtumeid on Vudilas aastate jooksul olnud mõni üksik, aga paha ei teeks korrata üle reegleid.

Vudila töötajad jälgivad koguaeg mängumaal toimuvat, ent lapsevanemana pead vastutama oma lapse turvalisuse eest siiski ise. Kui oled Vudilasse tulemas, siis oleks hea kui võtaksid endale paar minutit aega, et läbi lugeda allolev tekst.

Kasuta vanusele sobivaid atraktsioone ja ära jäta asju taskusse

Vudila Mängumaa atraktsioonid on mõeldud erinevas vanuses lastele. Need on tähistatud siltidega, kus on kirjas (soovituslikud) vanusepiirangud ja käitumisreeglid. Külastajana vastutad ise selle eest, et atraktsioonid, mida kasutad on vastavuses teie füüsiliste võimete ja tervisliku seisundiga.

Atraktsioonidele minnes ära jäta asju (telefonid, võtmed jms) taskusse. Esemed võivad kahjustada batuuti või Sind ennast. Oma riietelt  tuleb eemaldada kõik asjad, mis võivad kahjustada mingil moel teisi kaasmängijaid ja atraktsioone. Näiteks vööd, võtmehoidjad, prillid, pastakad, kellad, juuksenõelad, ehted – need võivad kriimustada Sind ennast või teisi mängijaid, samuti võib nendega atraktsioonide külge kinni jääda.

Batuutidel võib hüpata ainult ilma jalanõudeta. Palume batuudile mitte minna ehetega (sõrmused, kõrvarõngad, nabarõngad, ketid, käekellad jms), joogi ja söögiga, kaasa arvatud näts.Prillide kandmine hüppamise ajal ei ole soovitatav.

Jälgi instruktorite korraldusi

Ronimistornil ja Sky-jumpil võib olla ainult Vudila instruktori juuresolekul ja tema korraldused on täitmiseks. Instruktorite nõuandeid ja soovitusi jälgi kindlasti ka enne sõitmist Atv-ga ja enne minekut Kaiavere järvele vesijalgrataste ja paatidega.

Küsimuste ja muredega  pöördu alati Vudila instruktorite  poole.

Räägi lastele veeliumägede kasutamise reeglitest 

Liumägedel ja basseinis palume kindlasti järgida basseiniinstruktorite korraldusi (kus võib nende eiramise tõttu juhtuda õnnetusi).  Vudila uued suured veeliumäed on mõeldud kasutamiseks alates 3. eluaastast. Kahte kõrgemat veeliumäge võib kasutada alates 7. eluaastast. Pisematele on mõeldud madalam bassein väikelaste liumägedega.

Basseinis ja veeliumägedel ära hüppa ja roni! Veeliumägedest võib alla lasta ühekaupa istuvas asendis ja hoides pikivahet.

Lapsevanemana palume sul lastele neid reegleid kindlasti rääkida ja pisematel lastel hoia ise ka silma peal.

Vudila töötajad on meeleldi nõus eeskirjades olevaid punkte selgitama. Küsimuste või probleemide korral pöördu töötaja poole.

Esmaabi küsi vajaduse lähimalt instruktorilt 

Kõik Vudila instruktorid läbivad hooaja alguses esmaabi koolituse ja annavad vajadusel külastajatele esmaabi. Tõsisemate traumade puhul kutsutakse kiirabi. Mängumaa on jaotatud mõtteliselt viieks alaks, kus on instruktorite läheduses esmaabikotid. Vudilas on külastajate tarbeks valmis seatud ka esmaabiruum, kui mõne trauma puhul on vaja olla teistest eraldatuna.

Kui vajad esmaabi, küsi kõige lähemal asuvalt instruktorilt.

Lõpetuseks olgu ka öeldud, et kõikide külastajate turvalisuse huvides võib Vudila sisekorra reeglite vastu eksimisel või muul mõjuval põhjusel Vudila töötaja paluda reeglite vastu eksinud külastajal koheselt lahkuda.

Soovime sulle turvalist Vudila külastust ja oleme alati lahkesti nõus aitama!

 

Tule Vudilasse! Piletid saad nüüd soetada mugavalt internetist: http://vudila.ee/hinnad/

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail