läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Vudila üllatusloos mailinglistis olijatele

Vudila üllatus - kohvriloos

Loosime Vudila mailinglistis olijate vahel välja vahva auhinna -  perepääse Vudilasse + Trunki ratastel laste reisikohver, millega väike pereliige saab vahvalt ja lõbusalt Vudilasse reisida.

Loosimine toimub 12 juulil kell 18.00. Loosis osalemiseks ei pea sa tegema muud, kui olema Vudila mailinglistis. Listiga saad liituda kodulehel (all ääres avanev aken, kus saad endale tellida Vudila sooduskuponge ja teavitusi vahvatest üritustest).

Trunki ratastel reisikohver  tiiger Tipu

See kohver teeb igast reisist lõbusa elamuse!  Kohvrisse saab pakkida kõik pisikesele reisijale vajalikud asjad ja mitte ainult, seda saab kasutada ka sõidukina  (tõmberihmaga lapsevanema poolt järel vedada). Selline lõbus ja multifunktsionaalne ese,mis kõikide laste tuju heaks teeb!

Vaata videot:

Kohver on pärit http://www.reisipisik.ee/ internetipoest. Kui sa seda poodi veel avastanud pole, siis tasub uurida. Leiad sealt rohkelt nutika lahendusega vahvaid lastetooteid, mis teie reisimise lastega eriti mugavaks teevad. Nagu näiteks kaasaskantavad kotiks kokku käivad pissipotid; seljakott & autoturvatool ühes, eriti kompaktsed ja mugavad laste reisivoodid ja palju muid vahvaid tooteid. Mine ja uuri! Häid ja nutikaid lahendusi kuhjaga.

Vudila perepääse

Pääse on ühekordne ja annab sissepääsu 2 lapsele+2 lapsevanemale. Kehtib 2012 aasta Vudila suvehooaja lõpuni.

Vaata 30. juunil filmitud klippi Vudilast:

 

Pöidlad pihku ja head loosiõnne!

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail