läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Vudila sai oma tunnusloo

Vudila Lugu

Kes käis 30. juunil Vudila basseini ametlikul avamispeol või vaatas peo järgset videot veebist, see on ilmselt juba aru saanud, et Vudilal on nüüd päris oma tunnuslugu.

Kui sa veel pole selle looga tuttav, siis saad lugu kuulata allolevast videost. Et kuulamine lõbusamaks teha, panime sinu jaoks kokku väikese pildishow Vudilast läbi kolme suve.

Tunnusloost on tänaseks  valminud ka remix, see tehti spetsiaalselt 30. juunil toimunud basseini avapeo tarbeks, kus oli vaja tantsulisemat muusikat. Lisaks on lugu tänaseks ka plaadile pandud, kus ja kuidas see saadaval, kirjutame peagi.


Sõnad: Ivo Orav "Belka"
Muusika: Ivo Orav "Belka"
Arranzeering: Rivo Kajo
Laul: Elis Kajo, Rivo Kajo
Salvestus: Rivo Kajo Stuudio
(21. mai 2012)

 

Vudila tunnusloo autoriks on Pärnu grungemuusika legend  Ivo Orav (aka Belka)

Vudila tunnusloo tekst ja muusika on kirjutatud Pärnu grungemuusika legendi Ivo Orava poolt. Mõte anda Ivole see ülesanne, sündis sellest, et Ivo on tuntud heade tekstide loojana.

Meie arvates on Ivo tabanud Vudila puhul hästi ära feelingu (vaatamata sellele, et ta pole ise kordagi Vudilas käinud) ning teinud loo, mis on meeldejääv ja lastepärane.

Ivol on enda bänd nimega The Belka, ent tema lugusid on tuntuks laulnud ka Lauri Saatpalu ja Tõnu Trubetsky.

Ivo oma bändiga The Belka:

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail