läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Vudila ootab lastekodude lapsi

_IGP4235

Jätkame ka sel hooajal vahva traditsiooniga, kus kutsume asendus- ja turvakodudes elavaid lapsi Vudilasse lustima TASUTA.

Juba teist aastat järjest ootab Vudila hooaja alguses kõiki asendus- ja turvakodude lapsi  mängumaale tasuta lustima. See tähendab seda, et pääset ostma ei pea, on prii käik Vudilasse. Lapsed saavad kasutada kõiki Vudilas olevaid atribuute, kaasa arvatud veesõidukid ja ATV-d (mis eelnevatel aastatel olid lisatasu eest). Hobusõidud, paintball ning toitlustamine tuleks endal tasuda.

Prii sissepääsu saab kasutada 24.mai-24. juuni. Kui sul on küsimusi või soovid lastega tulla, ole hea ja anna endast märku meie projektijuhile Anzelale anzela@vudila.ee; GSM 5153121.

Palume kõikidel Vudila fännidel seda uudist levitada. Vajutades „meeldib“ või jagades seda uudist oma Facebooki seinale, aitad lastekodude lastel jõuda Vudilasse.

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail