läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Vahva vankrisõit väiksematele vudijatele

vankrisoit_teepervel

Sellel hooajal pakume hobuvankrisõitu ka Vudila territooriumil batuudiplatsil looklevat rada mööda.

Tavapärasest väiksema sõiduluna eest on võimalik teha vankriga lõbusõitu hobusõidu maja ümbruses, batuutide vahel seigeldes ning pargiservas puude all. Kahtlemata on see rõõmustav uudis väikelaste vanematele, sest vankri teekonna pikkus on jõukohane ka pere pisematele.

„Vankrisõidul Kaiavere mõisaparki peavad lapsed olema alati koos saatjaga,“ selgitab Vudila loomaaia perenaine Elvi. „Vudila batuudiplatsil kulgeval ringil tohivad lapsed reisi ka omapäi kaasa teha, kui lapsevanem temaga parasjagu koos sõita ei saa.“ Teinekord lihtsalt soovitakse vankrisõitu proovida, aga pikaks reisiks Kaiavere mõisaparki ja loomapere juurde ei jätku aega. Nüüd on kõigil võimalus väiksema sõiduluna eest kiirem sõit valida!

Loomulikult jätkuvad sõidud kohaliku mõisapargi puude all ning hobuvanker peatub Vudila loomapere juures, kus saab loomi koos kutsariga sööta ning paitada.

loomapere_pardid   loomapere_ootab

Vankrisõite pakub Vudila Mängumaa hea sõber ja koostööpartner Tamme Ratsutalu.

Rohkem infot http://vudila.ee/vudila-mangumaa/loomapere-ratsutamine

 

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail