läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Tee vahva sõit hobuvankriga või ratsa

 

_IGP4235

Sel suvel on sind Vudilas sõidutamas koguni kaks vankrit - minimõõdus hobuvanker lastele ja suur hobuvanker tervele perele. Ratsutada saab poni ja hobusega.

Lisaks basseinimõnudele pakub Vudila rohkelt ka muid vahvaid tegevusi. Paljud külastajad on öelnud, et ühest päevast jääb Vudilas lustimiseks väheks. Üks perede- ja laste lemmiktegevustest on ratsutamine ja hobusõidud vankriga.

Ratsaplats asub endiselt Paintballi majakese juures. Ratsutada saab nii poni kui hobusega ja üks tiir maksab 2 EURi. Ratsutamine on üks väheseid tegevusi, mille eest tuleb maksta Vudilas lisa. Seda sellepärast, et hobustega toimetab mängumaal teine, Vudilast eraldi seisev ettevõte.

Pisemad lapsed saavad nautida ponisõitu ja suuremad ning julgemad ratsutada suure hobusega. Vaata videot, kuidas 3-aastane Lillu ratsutab Vudilas poniga: http://www.youtube.com/watch?v=_FvSQN1PfwQ

Romantiline hobuvankrisõit vanas mõisapargis

Sel suvel on Vudilas käigus koguni kaks vankrit - minimõõdus hobuvanker lastele (pildil) ja suurem hobuvanker tervele perele. Pisike hobuvanker tiirutab Vudila platsil, suurem hobuvanker viib sind väikesele romantilisele retkele läbi vana mõisapargi, teeb peatuse Vudila loomapere juures ning toob sind siis Vudila platsile tagasi.

Väikese hobuvankri sõidud väljuvad ratsaplatsi juurest, suurem vanker piletikassa juurest. Vankrisõit maksab 2 EUR/inimene.

Väike hobuvanker ja ratsahobused on Vudila platsil iga päev alates 12.00. Suurem hubuvanker alustab iga päev sõitudega kell 14.30.

Ratsutamise ja vankrisõidu eest saab tasuda ainult sularahas. Seega varu igaks juhuks taskusse ka münte kui tulemas oled.

 

Tule Vudilasse ja veeda üks ülitore päev koos perega! Osta pilet mugavalt internetist: http://vudila.ee/hinnad/ 

 

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail