läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Tule kaasa elama ratturitele

rattalugu

Pühapäeval (31 mai) toimub 34. Tartu Rattaralli, mille üheks teeninduspunktiks on Vudila parkla. Kutsume sind ratturitele kaasa elama!

Pühapäeval kell 13:20 - 16:45 saab Vudila parklast 34.Tartu Rattaralli üks teeninduspunktidest, kuhu saad ka sina tulla kaasa elama ratturitele. Samuti saavad Vudila külastajad tee äärde kaasa elama minna. Seega kas poleks äge sättida oma külaskäik Vudilasse just sellele pühapäevale!

Ühtlasi anname teada, et kõik teed, sh rattaralli alla jäävad maanteed on liikluseks avatud. Küll aga soovitame Tartu poolt tulijatel valida Vudilasse kohalejõudmiseks Jõhvi-Tartu mnt, mis on kiireim viis Vudilasse jõudmiseks. Võimalusel palume vältida rattaralli rajal vastassuunalist liikumist, mis on märksa aeganõudvam kui kiired ümbersõidud väljaspool Tartu Rattaralli rada.

Vaata rajakaarti (pdf)

 

Osta pilet Vudilasse juba täna (vaata oma meilikasti kui oled liitunud meilinglistiga ja leia sealt viimane Vudila meil koos piletite sooduspakkumisega) või tule lihtsalt rattarallit kaema!

 

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail