läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Jõulumaa VUDILA JÕULUMAA 2017 on avatud 11.-22. detsember

Kogu pere mängumaa Vudila muutub talve saabudes vahvaks kogu pere Jõulumaaks. Jõulurõõmu ja jõulutegemisi jagub nii suurtele kui väikestele lastele.

NB! Tööpäevadel võtame vastu gruppe, nädalavahetustel on oodatud kõik huvilised. Gruppidele on vajalik eelregistreerimine. Peredel ja üksikkülastajatel, kes soovivad Jõulumaad külastada nädala sees, on vajalik broneerida külastusaeg telefoni või meili teel.

Jõulumaa programm algab nädalavahetusel
(16. ja 17. detsember) kell 12 ja 14.
NB! Saanisõidud toimuvad lisatasu eest kell 11, 13 ja 15.
Jõulumaa on nädalavahetusel avatud kell 11-16. Et vältida ülerahvastatust, palume sul valida Vudila Jõulumaa külastuseks sobiv kellaaeg. Iga kellaaja kohta müüakse piiratud arv pileteid.

  • Kohtume Jõuluvanaga
  • Vaatame jõuluetendust
  • Meisterdame
  • Tutvume loomaperega
  • Sõidame saaniga
  • Lööme tantsu päkapikkudega
  • ja teeme muud põnevat

 

Mõnusat jõulutunnet saab nautida hubaselt kujundatud Vudila siseruumides. Kui lund jagub, ehitame mänguplatsile ka toreda lumelinna. Jõuluprogramm on täis erinevaid vahvaid tegevusi. Lubame Sulle, et meie juurest saad jõulutunde südamesse ja jõulusära silmadesse!

Tegevused  Jõulumaal:

Jõuluetendus

Vaadata saab vahvat ja omanäolist lugu jõuluajast. Näidend on täis üllatusi ning kirjutatud spetsiaalselt Vudila Jõulumaa jaoks.  Etendust mängitakse nädalavahetustel kell  12.00 ja 14.00. NB! Palume varuda aega ja õigeaegselt etenduse algusajaks kohal olla, sest hilinejaid etendusele ei lasta.  Nädala sees saavad eelregistreeritud grupid näha etendust peale tutvumist Vudila loomaperega (vt. lisainfo gruppidele)

Jõuluvana

Peale jõuluetendust saabub bistroosse sõbralik ja muhe Jõuluvana, kelle kingikotis leidub kõikidele lastele üks väike jõulukink.

Meisterdamine

Meisterdamiseks oleme üles seadnud põnevad töötoad. Koos päkapikkudega saab meisterdada erinevaid jõuluteemalisi asju, mille saab iga laps koju kaasa.

Saanisõit ja tegevused õues

Seikluslik sõit päris eheda saaniga oli eelmisel aastal üks lemmikumaid tegevusi Jõulumaal. Saanisõidu juurde kuulub ka tassike sooja teed. Kui lund jagub, lubame ka lumelinna ja lumememmesid ning kui võtad kaasa oma kelgu, suusad või uisud, on müttamist  siin küllaga.

Juhul, kui ilmataat lumega meid ei õnnista, siis teeme saanisõidu asemel vankrisõitu.
Saanisõit/vankrisõit toimub nädalavahetustel järgmistel kellaaegadel: 11.00, 13.00, 15.00

Söök ja jook

Bistroos saad maitsta head jõulupraadi, krõbistada piparkooki ja juua kuuma teed. Menüüs on ka teisi sööke ja jooke. Tasuda saab nii sularahas kui pangakaardiga.

Jõulumaa oli esimest korda avatud 2010 aasta detsembris. Külas käis üle 2000 inimese.

Meie Facebooki fännid kirjutasid:

 Super vahva päeva veetsime meie seal“  - Kerli

„Loomad olid vahvad, oleks teadnud et neid nii mitu seal oli, oleks suure kotiga leiba ja porgandit võtnud neile krõbistamiseks “ – Anneli

„Väga meeldis ja soovitan kõigil minna! „ – Annely

„Väga tore oli teie juures tänast päeva veeta. Lastele väga meeldis! Suured tänud!“ – Kaile


Lisainfo gruppidele
Jõulumaa asukoht
Osta pilet siit
Pildigalerii 2013

 

 
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail