läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Tähelepanu! Saabus kiri Jõuluvanalt

vudila jõuluvana

Täna hommikul, kui Vudila postkasti avasime, leidsime kastist kirja Jõuluvanalt. Kirjutab, et on juba asju pakkimas ja hakkab varsti Vudila poole sõitma ning ootab juba väga kohtumist kõikide lastega.

Kirjas oli eraldi ka väike sedelike, milles Jõuluvana palus viia see väike tervituskiri võimalikult paljude inimesteni. Eriti toredate lasteni. Seega me otsustasime avaldada selle kirja siin, Vudila blogis ning kallid emmed-issid, kui teil ehk veidi mahti on, siis lugege seda kirja koos lapsega. Kiri on mõeldud kõikidele vahvatele, toredatele lastele.

Kiri Jõuluvanalt:

„Tere lapsed,

Sain teie käest nii palju kirju! Jõuluvanana pole mul tihitpeale mahti nendele vastata, kuid hetkel on mul lõunapaus ning osutasin juhust kasutada: ma saabun teie juurde Vudilasse üsna pea. Minu väikesed abilised on kingikoti kallal toimetanud juba varahommikust saati. Mina loomulikult kõike üksi teha ei jaksa.

Kaua läks mul aega ühe lapse sooviga saada endale jõuludeks ehtsat kaelkirjakut. Küsisime loomaaiast, kuid nad ei saanud seda veel ära kinkida. Seetõttu saime selle asemele suure-suure pehme kaisulooma.

Kohe, kui helkuri saani külge panen ja päkapikud kingitused valmis seavad, saan Vudila poole tulema hakata! Vahepeal püüan keset seda sagimist sooja kamina ees silma looja lasta, sest detsember on üks minu kiiremaid kuid.

Mina olen juba pika valge habemega ja päris vana mees, kuid ka vanemad inimesed peaksid leidma aega lõbutseda ja puhata. Näiteks kingin ühele pealinnas töötavale ärimehele hüppenööri ja veepüstoli, sest ta ei jõua töö kõrvalt endale lõbusaid asju osta!

Teie, lapsed, mürage nii kaua õues – kelgutage, ehitage lumelinnasid ja riputage akende taha linnumajasid. Seadke kõik jõuludeks valmis, nagu teen seda minagi.

Aknast välja vaadates näen, kuidas põhjapõdrad teevad sirutusharjutusi ja ringutavad. Ainult natukene aega ongi jäänud, kuigi mina tahaks juba praegu Teie juurde lennata! Kuid et keegi kingitustest ilma ei jääks, läheb ettevalmistuseks vaja aega ning hoolt. Kannatage, sest varsti olen ma Teie seltsis!

Kannatamatult lehvitades,

teie Jõuluvana!“

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail