läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Eesti suurim mängumaa avab uksed

 

Vudila avab oma 2011 aasta suvehooaja 24. mail. Mängumaa on suurenenud pea 9 hektarilisele pinnale ning võime end nüüd uhkusega nimetada Eesti suurimaks mängumaaks. Sel hooajal lisanduvad mitmed uued asjad.

Oleme püüdnud Vudila mängumaa kujundamisel alati arvestada seda, et siin jaguks tegevust tervele perele. Mängumaa arendamisel püüame alati juurde tuua midagi nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Sel aastal kohandame bistroo katusel oleva avara terrassi mõnusaks lamamistoolidega päevitusterrassiks, kust avaneb maaliline vaade järvele ja suurele osale mänguväljakule.

Mänguväljakult leiad sel aastal uudisena tasakaaluliinid, kus saad proovile panna oma tasakaalu tunnetuse ja seda nii liini mööda kõndides kui ka osavaid hüppeid sooritades.

Mänguautomaatide sõpru rõõmustab sel suvel mängude maja, kus ootavad ees Sega Rally, Air Hockey ja muud täpsust vajavad mängud.

Rannaribal teenindab Sind rannakohvik, kus võimalik janu kustutada külmade karastusjookidega ja jahutada end jäätisega.

Ja kui ilm kisub jahedaks, saad end sel aastal soojendada omapärases ja vahvas torusaunas.

Möödunud aasta jõulude ajal kolis Vudilasse sisse vahva loomapere -

lambad, kitsed, küülikud ja hobused. Loomad jäävad Vudilasse ka suveks ja lapsed saavad loomadega tutvuda ning neid silitamas käia. Soovi korral saab hobustega ratsutada ning teha vankrisõitu.

Basseinidest on meil endiselt pakkuda väikelaste bassein, veidi suurematele lastele mõeldud liumäega bassein ja veejalgpalliga bassein. Ent arendustöid teeme ka selles vallas. 2012 aasta suveks valmib Vudilas Eesti suurim väline veepark!

Möödunud aasta lõpus pärjati Vudilat koguni kahe suure auhinnaga - "Jõgevamaa tunnustab 2010" ja Jõgevamaa Hea Turismitegija 2010.

Eelmisel suvel külastas Vudilat 22 000 inimest. Loodame, et see suvi kujundeb sama rahvarohkeks. Kohtumiseni Vudilas!

Mida arvad sina?

LEAVE A COMMENT
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail