läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Suu teeb magusaks Vudila šokolaad

Sel suvel saab Vudilast osta kahte Vudila kaubamärgiga maiust – Vudila šokolaadi ja Vudila assortiikomme. Mõlemad maiused on esialgu müügis ainult Vudila bistroos.

Kes mäletab, siis lastekaitsepäeva paiku viisime Vudila Facebooki lehel läbi küsitluse, kus küsisime, mis on teie laste lemmik maius. Ülekaalus oli küll jäätis, ent paljud mainisid ka šokolaadi.

Nüüd on Vudilast võimalik kaasa osta nii Vudila šokolaadi kui ka Vudila assortiikommikesi. Mõlemad maiused on valmistatud käsitsi Kõlleste Kommimeistrite poolt ning pakendatud vahvatesse Vudila teemalistesse pakenditesse. Assortiikommid on vormitud vutimunade kujuliselt.

Väikese vuti šokolaad sisaldab maapähkleid, kakaomassi, suhkrut, kakaovõid, emulgaator-sojaletsitiini, lõhna ja maitseainet vanilliini. Kaal 100 g ja hind 2 EUR-i.
Vudila maius assortiikommid sisaldab kakaomassi, suhkrut,kakaovõid, kohvikoort, vanilliini, emulgaator-sojaletsitiini. Maitseainetest on kasutatud rummi, mett, õietolmu,taruvaiku, astelpajumoosi, sidruni-, rummi-, mandli-, apelsini-ja banaaniessentsi. Kaal 100 g ja hind 2.30 EUR-i.

Mõnusat maiustamist!

Mida arvad sina?

 1. 06 13 2011 @ 8:13 p.l.

  Annika

  šokolaad oli väga hea 🙂

 2. 06 14 2011 @ 11:24 e.l.

  Vudila

  Meil on hea meel seda kuulda (lugeda) 🙂

 3. 08 08 2011 @ 6:31 e.l.

  gerdo

  nii lahe oli seal olla

LEAVE A COMMENT
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail