läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Sünnilugu

19.09.2006

Kaiavere küla oli nõukogude ajal tuntud tänu vuttide kasvatamisele.

Siin asus Eesti suurim vutifarm, kus alustati omal ajal  uurimistöödega vuttide pidamise, söötmise ja hiljem ka uue vutitõu loomisega. Kaiavere vutifarm oli kuulus nii Eestis  kui välisriikides. Põhitoodanguks olid loomulikult vutimunad, mis liikusid eeskätt Venemaale.

Eelmise sajandi 90-ndate alguses jäi farmikompleks tühjaks ning mitmel korral vahetusid  ka omanikud. 15 aastaga viidi siit ära kõik, millel vähegi väärtust oli. Isegi korras eterniit oli kahe vutifarmi hoonete katustelt läinud.

2006. aastal kohtuti tollase farmi omaniku Aavo Pikkuusiga ning arutati, mida võiks farmi varemetega ette võtta. Ideid oli mitmeid ja farm osteti ära. Hakati otsima võimalust, kuidas sinna üks suurepärane hooldekodu rajada, kus oleks tõeliselt mugav ja hubane oma vanaduspäevi veeta…

Ei möödunud palju aega, kui jõuti arusaamisele, et sellesse kompleksi tuleb ikkagi rajada Eesti suurim mängumaa, kus oleks tegevust tervele perele ja terveks päevaks - rohkelt lõbusaid atraktsioone,basseiniga liumägesid, järvele paate ja vesijalgrattaid, kalapüüki, söögikohti, mängutubasid jne. Mängumaa nime polnud vaja pikalt mõelda - mängupark mudilastele mis asub endise vutifarmi territooriumil saab kanda ainult nime Vudila!

Mööda ilma ringi sõites ja erinevaid mängumaid uudistades sai idee küpsemaks ja visioon selgemaks. Tasapisi hakkasid pihta ehitustööd ning kirjutati finantsprojekte. Aega läks, aga asja sai- 2010 aasta 1. juunil oli kogu pere mängumaa Vudila valmis avama oma uksed.

Esimese suve plaanid olid suured. Ootasime palju päikest ja külastajaid. Ja mõlemat sai poole rohkem kui lootsime! Suur tänu kõigile, kes Vudilat külastanud ja ka neile, kel plaanis tulla. See, et teie meil ikka ja jälle külas käite, annab võimaluse Vudilat iga aastaga ikka paremaks, vahvamaks ja suuremaks muuta.

Vaata pilte sellest kuidas Vudila sündis
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail