läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Sooduspileteid saab kasutada hooaja lõpuni

 

Vudila

Kui ostsid suve alguse kampaaniaga internetist soodushinnaga Vudila pileteid aga ei jõudnud neid enne 21. juunit realiseerida, siis meil on sulle hea uudis - saad neid pileteid realiseerida kuni hooaja lõpuni. Vanema piletile pead juurde maksma 5EURi, lapsepilet jääbki sulle soodushinnaga ehk siis sellele midagi juurde maksma ei pea.

Kevadel ja suve alguses käimas olnud kampaania võimaldas internetist sooduskoodi sisestamisel osta Vudila pileteid soodushinnaga - vanema pilet 5 EURi (tavahind 10) ja lapsepilet 12 EURi (tavahind 15). Sooduspiletite kehtivusajaks sai märgitud kuni 21 juuni.

Mõned sooduspileti ostnud inimesed tundsid muret, mis saab nimetatud sooduspiletitest siis, kui neid õigeaegselt realiseerida ei jõua. Meil on teile hea uudis. Saad neid pileteid realiseerida kuni hooaja lõpuni. Vanema piletile pead lihtsalt maksma lisaks 5 EURi. Lapsepilet jääbki sulle selle hinnaga, millega ostsid, sellele midagi juurde maksma ei pea.

Ehk siis kui sinu piletil on kirjas, et kehtib kuni 21. juuni, pääsed sellega Vudilasse siiski ka peale seda, hooaja lõpuni. Eelnimetatud tingimustel.

Sooduspiletid, millel märgitud kehtivusajaks "suvi 2013" kehtivadki terve suve

Kuna meie interneti piletimüügisüsteem oli kevadel veel uus ja arendamisel, siis juhtus nii, et esimestele soodushinnaga müüdavatele piletitele sai automaatselt peale kehtivusaeg "suvi 2013". Tegelikult olid piletid siiski välja reklaamitud piiratud kehtivusajaga, ehk siis 21. juuni.

Kui sul on selline pilet, siis see kehtibki terve 2013 aasta suve ja sellega sisenemisel midagi juurde tasuma ei pea.

 

Vudila pileteid saad ikka mugavalt soetada siit: http://vudila.ee/hinnad/

Juba lõppenud ja veel kehtivate soodustuste kohta loe siit: http://vudila.ee/kuidas-vudila-piletid-soodsamalt-saab/

Küsimused kirjuta meie Facebooki lehele: http://www.facebook.com/vudila  või saada: anzela@vudila.ee

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail