läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Poole hinnaga Vudila piletid taas tulekul

 

uus1

Vudila juhtkond otsustas müüki panna veel 1000 sooduspiletit.

Sooduspiletid tulevad müüki 10. aprillil ja soodustuse saamiseks pead olema liitunud Vudila meilinglistiga. Pileteid saab osta Vudila kodulehel.
Eelmisel kuul müüsime 1. nädalaga tuhandeid Vudila mängumaa pileteid. Vanema pileti sai osta poole hinnaga ja lapse pileti 1/3 võrra soodsamalt. Vudila populaarsus on jätkuvalt kasvuteel ja rahvas juba ootab suvise mängumaa  avamist. Kuna piletite soodusmüük kestis vaid nädala, siis peale soodusmüüki saime rohkelt kirju palvega soodusmüüki korrata, sest paljud ei jõudnud nii lühikese ajaga reageerida.

Vudila juhtkond võttis asja arutlusele ja otsustas müüki lasta veel piiratud koguses ülisoodsa hinnaga pileteid. Alates 10. aprillist saad Vudila kodulehelt osta vanema pileti 5 EURiga ja lapse pileti 10EURiga. Vanema pileteid läheb selle hinnaga müüki 400 tk ja lapse pileteid 600tk.

Soodusmüük toimub põhimõttel, kes ees, see mees! Eelmisel korral osteti sadu sooduspileteid juba esimese päevaga!

Sooduspileteid saavad osta ainult meilinglistiga liitunud

Soodushinnaga pileteid saab seekord osta ainult meili teel saadud sooduskoodiga. Sooduskoodid saadame meiliga laiali 10. aprillil ja kordame meili kuniks pileteid jagub. Kui sa pole veel Vudila meilinglistiga liitunud, saad seda teha meie kodulehel.

Enne jaanipäeva Vudilas ruumi rohkem

Soodushinnaga ostetud piletitega pääseb Vudilat külastama kuni jaanipäevani. Kui sul vähegi võimalik, tulegi Vudilat külastama just siis, sest alates jaanipäevast kuni juuli lõpuni on Vudila ilusate ilmadega üsna ülerahvastatud. Kui hindad veidi privaatsemat olemist, on parim aeg külastuseks just enne jaanipäeva.

Kuniks sooduspiletite müüki ette valmistame, tutvu laheda virtuaaltuuriga Vudilast, mis valmis 2013 aasta suvel!

 

 

 

 

 

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail