läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Pakett: “Vudi Vudilas ja tudi Tartus”!

Selleks suveks oleme koostanud perepaketi „Vudi Vudilas ja tudi Tartus“, millega saad külastada soodushinnaga Vudila mängumaad ning ööbida Tartu hostelis Hektor.

Hektor Disain Hostels
www.facebook.com/HektorDesignHostels/

Vudila Mängumaa
www.facebook.com/vudila

Hektor Design Hostel pakub Tartus traditsioonilist majutust hotelli kvaliteediga ja hosteli hindadega ning asub vanalinnast jalutades 10 minuti  kaugusel. Enamus tubades on kööginurgad, lisaks võivad kliendid kasutada ühiskööki, raamatukogu, jõusaali ja sauna. Hostelis töötab 24h administraator, pakutakse buffee hommikusööki ja majas töötab kohvik. Kliendid saavad kasutada tasuta Wifit ning hoovis on turvaline parkla.
Külastuspakett on mõeldud 2-le täiskasvanule ja kuni 2-le alla 19 aastasele lapsele. Kui muidu maksab Vudila külastus koos majutusega perele kuni 167 EUR-i, siis selle paketiga hoiad kokku kuni 48 EUR-i. Perepakett Vudi Vudilas ja tudi Tartus maksab 119 EUR. Hind sisaldab ka hommikusööki neljale. Majutuse peab eelnevalt broneerima läbi hosteli vastuvõtu. Paketi ostes väljastab Hektor voucheri, mis tagab sissepääsu Vudilasse ja tuleb esitada piletikassasse.

NB! Pakett kehtib 2. juunist - 19. augustini.
Ootame teid suvehooajal Vudilasse T-P 11-19

Hektor Design Hostel: +372 7405 100, e-post: hektor@hektorhostels.com

Vudila Mängumaa: +372 58224224, e-post: info@vudila.eeLisaks soovitame toredaid kohti perekülastuseks Tartus:

- Kinoelamused Lõunakeskuse Apollo kinos
- Lõunakeskuse uisuväli
- Teaduskeskus Ahhaa
- Aura Veekeskus

 

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail