läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Osta nüüd Vudila piletid mugavalt internetist

 

Untitled-1

Alates tänasest saad osta Vudila pileteid otse Vudila kodulehelt. Alles jääb ka kohapealne, kassast ostmise võimalus, ent online piletitega pakume sulle erinevaid võimalusi soetada pilet soodsamalt.

Hetkel on onlines saadaval soodushinnaga Vudila Hõbekala 2013 piletid. Tavahinnast 3-5 EUR soodsamaid Hõbekala pileteid on vaid 500 tükki ja neid saab osta ainult Vudila kodulehelt.  Osta kohe

4 põhjust, miks soetada Vudila piletid onlinest

1. Hoia raha kokku ja soeta pilet sooduskampaania ajal soodushinnaga

2.  Saad kulutusi paremini planeerida. Kas oled soovinud lastega Vudilasse minna, ent piletiraha+sõiduraha korraga välja käia tundub palju? Osta piletid onlinest varem ära ja tuleku päeval pead arvestama vaid sõidurahaga.

3. Oled otsinud megalahedat kingitust sõbra perele või oma lastele? Kingi neile vahva elamus, osta kingiks Vudila piletid.

4. Kasuta mugavusi. Online piletitega ei pea sa kassas raiskama aega makseprotseduuridele. Nii pääsed Vudilasse kiiremini.

Jätkuvalt saadame ekstra soodustusi e-mailile

Endiselt pakume ekstra soodustusi neile inimestele, kes on tellinud e-mailile Vudila sooduskupongid, ehk liitunud mailinglistiga. Piletimüügisüsteemis on eraldi lahter sooduskupongi numbri sisestamiseks, peale kupongi sisestamist muutuvad osade või kõikide piletite hinnad soodsamaks.

Ekstra kuponge mailinglistile saadame erinevate kampaaniate raames, see tähendab, et listiga liitumine ei anna sulle automaatselt mingit püsisoodustust. Kupongide kasutus võib olla piiratud ajaliselt või arvuliselt. Näiteks müüme x hinnaga pileteid ainult teatud kuupäevani või mingi kindla koguse.

Jälgi, et piletit ostes sisestad e-maili õieti

Hetkel on online piletimüügisüsteem üles ehitatud selliselt, et pilet saadetakse e-mailile. Seega ole tähelepanelik oma  e-maili aadressi sisestamisel (et saaks õieti). Juhul kui sa peale ostu sooritamist piletit e-mailile ei saa, ole hea ja kotrolli esmalt oma späm-mailide kausta, äkki on pilet kogemata sinna sattunud. Juhul kui ka seal pole, siis võib olla, et sisestasid oma e-maili piletit ostes valesti. Ära muretse, piletist sa ilma ei jää, ole hea ja võta ühendust anzela@vudila.ee või helista 51 53 121 (Anzela).

Vudilasse tulles võta kaasa väljaprinditud pilet.

Ekstra soodsad piletid tulevad müüki juba varakevadel

Ole valmis, suvise mängumaa piletid tulevad nüüd müüki juba varakevadel. Ekstra soodsa hinnaga varase eelmüügi pileteid on piiratud arv ja neid saad osta ainult onlines.

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail