läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Laupäeval Vudilas taas teatrietendus

 

teater

Sel laupäeval saad Vudilas vaadata õpetlikku etendust "Napakad lapakad" ehk lugu sellest, kuidas Vuta arvutisõltuvuse vastu võitleb.

Etendust mängitakse Grillimajas kell 13 ja 15 ning mängumaa külastajale on see TASUTA.

Kui muidu etendub teatritükk Vudilas igal teisipäeval ja pühapäeval, siis sel nädalal on kavas väike muudatus - etendust mängitakse pühapäeva asemel laupäeval.

Vudila maskott Vuta ja tema hea sõber Kati ootavad külla kuldnokapoissi Keijot. Oodatud külaline on aga hoopis teist masti kui arvati. Ülbe tegelane Keijo toob kaasa arvutid ja uutmoodi mängud, mis külvavad Vudilas päris palju segadust - Kati jääb arvutimängudest sõltuvusse ning teda ei huvita enam jooksmine ega lustimine õues. Nüüd on aeg Vutal tegutseda! Endine lõbus ja energiline sõber Kati tuleb tagasi saada! Kas see õnnestub ja kas külaline Keijo suudab Vudilas kohaneda, näeb juba etendusel! 

Piletid Vudilasse saad mugavalt soetada siit!

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail