läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Laste lemmik - Vudila väike loomaaed

loomad

Vudilas on palju erinevaid atraktsioone, kuid lisaks sellele on Vudilas ka väike loomaaed, mis asub territooriumist pisut väljas teiselpool teed.

Iga aastaga on Vudila looma- ja linnupere suurenenud ning sel hooajal võid lisaks kitsedele, lammastele, jänestele, partidele ja põrsale tutvust teha ka kukk Alberti ja kana Annaga.

Kui sul on soov loomade ja lindudega lähemalt tutvust teha ning soovid neid paitada ja toita, siis kutsume sind hobuvankriga sõitma. Loomi paitama ja toitma pääseb ainult hobuvankriga sõitma tulles, muul ajal saab neid lihtsalt vaadata.Vankrireisile koos loomaaia külastusega kulub pool tundi. Vanker väljub piletikassa juurest T-P alates kell 13.00-18.00 või kuni sõidusoovijaid jätkub. Mõnusalt pehmesse ja mugavasse vankrisse mahub 10 last või 6 täiskasvanut. Hobuvanker alustab sõitu min. 4-5 reisijaga ning väikelastel peab kaasas olema täiskasvanud saatja. Sõiduluna on 2.50/in. ja kuni 1-aastastele lastele on sõit tasuta.

Tule Vudilasse! Pääsme saad osta siit!

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail