läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Kutsume lastekodude lapsi tasuta külla

Alustame hooaega traditsiooniliselt kutsete saatmisega kõikidele Eesti lastekodude lastele, et kutsuda neid tasuta külla.

Kuigi Vudila avab oma mängumaa uksed alles teist suve, on meil juba tekkinud pisikene traditsioon  - kutsuda hooaja alguse puhul tasuta külla lastekodude lapsi.

„Oleme saatnud sooduspakkumised lasteaedadele ja koolidele. Kõikide Eesti lastekodude lapsed kutsume aga külla tasuta.  Nii püüame ettevõtlusega tegelemise kõrval arendada ka sotsiaalset tegevust ning muudame tervisliku ja huvitava vaba aja veetmise võimalikult kättesaadavaks nendele, kes seda väga vajavad, kuid kellel endil võimalusi napib,“ rääkis  üks asutajaid ja omanikke Kajar Lember Kylauudis.ee portaalile antud internviuus (http://www.kylauudis.ee/2011/05/04/vudila-mangumaa-kutsub-lastekodulapsed-kulla).

Mida arvad sina?

LEAVE A COMMENT
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail