läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Kolmikud saavad nüüdsest Vudilas käia ühe lapse hinnaga

kolmikud

Vudila on asunud toetama kolmikuid kasvatavaid peresed toreda soodustusega – kolmikutel võimaldatakse külastada mängumaad ühe lapse hinnaga.

„Ka kolmikute vanemad soovivad oma lastele põnevaid elamusi pakkuda ja me oleme väga rõõmsad, et Vudila Mängumaa otsustas meid nii vahva soodustusega toetada,“ sõnas nelja lapse ema Kadri Sooberg ning lisas, et üsna sageli on mitmikutega peredes kasvamas lisaks veel  lapsi ning kõigile pileti ostmine on väga suur kulu.

Vudila Mängumaa on toetanud ja kindlasti toetab ka edaspidi erinevaid lastega seotud üritusi. Oleme püüdnud jõudumööda abistada suurperesid ning muuhulgas on sel aastal Vudilat tasuta külastanud juba üle 700 lastekodulapse.

Kui kolmikute vanemad meie poole väikese abipalvega pöördusid, siis otsustasime, et  teotame ka neid, sest mitmike vanamatel on lisaks laste  rõõmule ka mured mitmekordsed. Kui meie omalt poolt saame rõõmu osa suurendamisse anda oma pisikese panuse, siis on kõigil heameel.

Soodustus kolmikutele ei ole ajaliselt piiratud kampaania, see rakendadakse Vudila mängumaal püsivalt.

Soodustuse saamiseks palume kolmikute vanematel või saatjatel enne piletite ostmist teavitada piletimüüjat piletikassas, et tegu on kolmikutega. Juhul, kui välisel vaatlusel ei ole tuvastatav, et tegmist on kolmikutega, palume ette näidata sellekohane dokument.

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail