läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Kolmapäeviti saab Tartust Vudilasse bussiga

 

Vudila

Ka sel suvehooajal on sul võimalus tulla Vudilasse bussiga, mis väljub kolmapäeviti Tartu Vanemuise teatri eest. Esimene buss väljub juba 16. juulil.

Tegu on spetsiaalse bussiliiniga, mis sõidab Tartu Vanemuise teatri eestotse Vudilasse. Buss väljub Tartust viiel järjestikusel kolmapäeval (16.,23.,30. juuli ning 6.,13. august) kell 10.00 ja läheb Vudilast Tartu poole tagasi kell 18.00. Bussipileti hinnaks Tartust Vudilasse ja tagasi on 3 EUR. Piletiraha palume tasuda sularahas bussijuhile. Kuni 2 aastasele lapsele piletit ostma ei pea, kui laps istub lapsevanema süles. Ühte bussi mahub korraga 20 reisijat. Kui soovijaid on rohkem, avame ka teise bussiliini.
Koht tuleb broneerida!
Kohad bussis saad broneerida e-posti anzela@vudila.ee või tel: 58224224 teel. Palun maini, kelle nimele, mis kuupäevaks ja mitu kohta soovid broneerida.

Piletid Vudilasse soeta siit!

 

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail