läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
KODUKORD KÜLASTAJATELE

1.  Ostes pileti kogu pere mängumaale VUDILA, kinnitad, et oled tutvunud ja nõustunud mängumaa atraktsioonide kasutamise ja üldise kodukorraga.
2.  Päevapilet sisaldab kõikide atraktsioonide ja ruumide kasutust kogu Vudila Mängumaa territooriumil.
3.  Palun suhtu Vudila kõikidesse külastajatesse ning oma mängukaaslastesse viisakalt ja käitu vastavalt üldisele heale tavale ning kommetele.
4.  Vudila Mängumaa ei osuta lapsehoiu teenust. Lastel on keelatud mängumaa territooriumil või atraktsioonidel viibida ilma lapsevanema või hooldaja järelevalveta.
5.  Vudila meeskond ei teosta laste üle üldist järelevalvet!
6.  Kõikide mängumaa külastajate parema turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel ja vastutavatel isikutel jälgida kõigi territooriumil viibivate laste tegevust.
7.  Teavita koheselt Vudila töötajat, kui on juhtunud õnnetus, keegi on viga saanud või märkad midagi ohtlikku – mängumaa reeglite rikkumist, uputust, tulekahju vms.
8.  Kasuta Vudila atraktsioone, mänge ja muid vahendeid hoolikalt ning heaperemehelikult.
9. Vudila vara rikkudes on Vudila Mängumaal õigus nõuda selle hüvitamist.
10.  Vudila atraktsioone ja inventari võib kaustada ainult selleks ettenähtud otstarbeks. Vudila Mängumaal on õigus nõuda kahjutasu rikutud või lõhutud inventari ja atraktsioonide taastamise eest.
11. Külastajal, kes põeb silmnähtavalt mõnda mängukaaslastele levida võivat haigust, on keelatud Vudila territooriumile siseneda.
12.  Suitsetamine (v.a selleks ettenähtud kohas), alkoholi ning mõnuainete tarvitamine on Vudila Mängumaa ruumides ja territooriumil keelatud. Samuti ei ole lubatud siseneda alkoholi- ega narkojoobes.
13. Vudila töötajal on õigus sellise keelatud tegevuse avastamisel paluda külastaja kohest lahkumist Vudila territooriumilt.
14. Vudila territooriumile ja ruumidesse on keelatud kaasa võtta koduloomi.
15. Leitud esemed palume viia Vudila töötaja kätte. Kaotatud esemeid hoiame alles ühe kalendrikuu jooksul. Peale kuu möödumist anname asjad heategevuseks või taaskasutuskeskusesse.
16. Hoia silm peal oma isiklikel asjadel (kott, mobiiltelefon, võtmed jne). Vudila ei vastuta külastaja isiklike asjade kaotsimineku, varguse või kahjustumisega kaasnevate kahjude eest.
17. Lisatasu eest pakutavad teenused: toitlustamine, kalapüük, hobusõidud, ürituste raames pakutavad lisateenused ja mängumaa ruumide rentimine.
18. Laste sünnipäevade pidamise korral Vudila Mängumaal palume eelnevat kooskõlastust, et saaksime teile tagada peopaiga ning soovitud lisateenused. Peo lõppedes palume peopaik koristada ning tekkinud prügi viia selleks ettenähtud kohta.
19. Palun prügi ja jäätmed panna vastava märgistusega prügikasti.
20. Laste sünnipäevade kooskõlastamine ja lisateenuste kinnitamine toimub üldjuhul e-posti või telefoni teel.
21. Eelneva kooskõlastuse korral saab vajadusel kasutada vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, morsikanne jms.
22. Vudila bistroo ja forellipüük pakuvad võimalust toitlustamiseks. Sünnipäevalaua soovi korral palume kindlasti eelnevat kooskõlastust.
23. Vudila Mängumaa teenuste eest on võimalus tasuda kohapeal sularahas, pangakaardiga või vastavalt eelnevale kokkuleppele ning esitatud arvetele ülekandega.
24. Ülekandega tasumisel tuleb makse sooritada 3 kalendripäeva jooksul/hiljemalt 7 päeva enne Vudila teenuste kasutamist. Vastasel juhul kokkulepe tühistatakse.
25. Vudilas on videovalve. Lapsevanem või volitatud isik annab sisenedes ühtlasi nõusoleku enda ja lapse jälgimiseks Vudila videokaameratega ja videoülekannete saatmiseks interneti koduleheküljele.
26. Vudila võtab endale õiguse filmida endale sobival hetkel mängumaa territooriumil toimuvat. Materjale kasutatakse Vudila kodulehel, -youtube kanalil ja -reklaamides. Kui oled jäänud filmilõigule, millel osaleda ei soovi, palun teavita meid sellest. Soovi korral eemaldame sind klipist.
27. Vudila töötajal on õigus paluda lahkuda külalisel, kes ei järgi eeskirjades ja kodukorras toodud nõudeid.
28. Vudila töötajad on alati valmis eeskirjades ja kodukorras olevaid nõudeid ja soovitusi selgitama.
29. Küsimuste või probleemide korral palume koheselt pöörduda Vudila töötaja poole.

Oleme lahkesti nõus aitama!

 
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail