läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Jehhuu, Vudila on avatud!

 

Vudila

Suvi on käes ja Vudila uksed on nüüd kõikidele valla. Sel aastal on taas Vudilas mitmeid vahvaid uuendusi, suurim neist meie uus ja uhke bassein.

Eile külastas Vudilat esimene lastegrupp (vaata pildil). Kui hommikupoole veidi kartsime, et ilm veab meid esimesel päeval alt, siis ilmataat üllatas ja kõik oli suurepärane.

Vudila rahvas on küll ööpäevasest koristamisest, ringi jooksmisest ja toimetamisest suht väsinud, ent oleme ka õnnelikud, sest nüüd ometi on kõik valmis sätitud ning suvi Vudilas saab taas alata.

Ametliku avamispäeva basseinile plaanime teha juuni alguses. Avamispäevale oled oodatud ka sina. Siis on Vudilas veidi testsugune programm, kui argipäevadel. Aga sellest kõigest anname lähinädalal täpsemalt teada.

Peale avamispäeva toome teieni ka Vudila selle hooaja uuendusi tutvustava video.

Vudila on avatud teisipäevast pühapäevani (esmaspäeviti puhkame) kell 10.00-19.00 (piletimüük kuni 18.00).

Muide, me polegi küsinud, kuidas sulle meie uus bassein meeldib?

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail