läkare i baton rouge http://livetsomgava.nu/cialis-apotek.html apotek jobb raleigh nc http://livetsomgava.nu/viagra.html prisvärda sjukförsäkring ingen självrisk
Ilmunud on Vudila lugude CD

vudila lood

Vudilas on juhtunud palju imelisi lugusid ja võib-olla igaüks veel ei teagi, et mängumaal elab vahva vuttide pere, kellel tihtipeale muinasjutulisi seiklusi juhtub. Ka sina saad neid lugusid nüüd kuulata CD plaadilt "Vudila lood".

"Viimased töölised pakkisid oma asjad kokku ja sõitsid minema. Suur buss, täis inimesi, veeres mööda tolmust teed linna poole, jättes maha tühja farmihoone. Noh, peaaegu tühja farmihoone, akna alla laotud kastide otsas seisid kolm väikest vutti...," nii algab vahva ja seiklusi täis lugu väikestest lõbusatest ja vapratest vuttidest, kes palju tööd tegid ja vanast vutifarmist toreda mängumaa rajasid. Milliseid seiklusi vahvad vutid läbi elasid ja mida nad Vudilas praegu iga päev teevad, saad kuulata nüüd plaadilt "Vudila lood".

CD esimene (seega eriti eksklusiivne) väljalase on hetkel saadaval ainult Vudila bistroos (hind 7 EURi). Sügisel saab plaat kättesaadavaks ka väljapool mängumaad.

Täname kõiki osalisi, tänu kellele vahvad vutilood plaati said pandud. Ekstra suur tänu kirjanik Mikk Pärnitsale, kes lood kirja pani ja näitleja Tess Pauskarile, kes need plaadile luges.

Plaadilt leiad ka Pärnu grungemuusiku Ivo Orava poolt kirjutatud Vudila tunnusmuusika.

Kellel see plaat juba olemas?

Mida arvad sina?
OÜ Vudila Mängumaa, 49105 Kaiavere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Tel: 372 58 224 224 www.vudila.ee info@vudila.ee Loe e-maili
Close
KÜLASTA VUDILAT SOODSAMALT!
Telli endale igaks hooajaks e-postile teavitus Vudila sooduspakkumistest ja kampaaniatest.

Lisaks informeerime Sind ka mängumaa huvitavamatest sündmustest.
Vudila mailinglistiga on liitunud juba üle 22 200 inimese.

E-mail